• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • http://www.facebook.com/matbazmaster
  • https://twitter.com/matbazmaster
Hava Durumu

Uyarı

YASAL UYARI:Sitemizde yayımlanan her türlü yazılmış (notlar,çözümler ve sınavların) materyalin telif hakları sitemiz yazarlarına aittir. Bu materyalleri  sitede bulunduğu şekliyle kopyalayabilir , çoğaltabilir , yararlanabilirsiniz. Fakat gelir getirici hiçbir işte kullanamazsınız.

Popüler matematik ve interaktif matematik bölümlerindeki video ve geogebra çalışma sayfaları ilgili sayfaların (belirtilen) kullanıcılarına aittir.

Ders kitapları belirtilen yayınevlerinin olup sitemizde sadece meb.gov.tr den herkesin ulaşabileceği linkleri mevcuttur.

Sınavlar hakkında: Bu sitede yayınlanan sınav örnekleri yazılılardan önce kendinizi deneyip, eksiklerinizi görmenin aracıdır.Tespit ettiğiniz eksiklerinizi çeşitli kaynaklardan çalışarak mutlaka  sınavlarınızdan önce gideriniz.Sadece sitemizden yararlanarak sınavlara girip başarı beklemek aşırı iyimserlik olur.

Ders Notlarında , notların çözümlerinde yazım yanlışı , hatalı, eksik ve düzeltme gerektiren kısımlar mevcut olup , bu hataları zamanla düzeltmekteyiz. Aklınıza yatmayan , düzeltme gerektiren kısımlar için bize iletişim ya da mesaj panosu kısımlarından mesajlarınızı iletebilirsiniz.

Günümüzde, tek başına hiçbir kaynağın yeterli olmayacağını düşündüğümüz matematik öğretiminiz boyunca, nerede olursanız olun başvurabileceğiniz ve faydalanabileceğiniz bir araç olmasını dilediğimiz sitemizi kullandığınız için teşekkür ederiz. 

Takvim
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam167
Toplam Ziyaret1286182